Розклад занять

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА  2020 – 2021 н. р.

 

№ групи Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
І група раннього віку 1. Літературна скринька/

народознавство

(1р.в місяць)

2. Фізичний розвиток – 9.20

1. Музичний  калейдоскоп – 9.00

2. Сенсорно-пізнавальний

 простір +

конструювання

1. Мовлення

2. Фізичний розвиток – 9.20

 

1. Музичний калейдоскоп – 9.00

2. Сенсорно-пізнавальний

простір

 

1. Ознайомлення з соціумом/природне довкілля

2.Малювання

/ліплення 

ІІ група раннього віку 1. Літературна скринька/

народознавство

(1р.в місяць)

2. Фізичний розвиток – 9.20

1. Музичний  калейдоскоп – 9.00

2. Сенсорно-пізнавальний

 простір + конструювання

 1. Мовлення

2. Фізичний розвиток – 9.20

 

1. Музичний  калейдоскоп – 9.00

2. Сенсорно-пізнавальний

 простір

1. Ознайомлення з соціумом/природне довкілля

2.Малювання

/ліплення 

Молодша

група

№ 9

 

1. Мовлення + малювання

2. Музичний  калейдоскоп

 

1. Фізичний розвиток -9.30

2. Сенсорно-пізнавальний

 простір + конструювання

1. Літературна скринька/

народознавство

(1р.в місяць) 2.Малювання

3. Музичний  калейдоскоп

1. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

 2. Фізичний розвиток – 9.30

1. Природне довкілля

2. Ліплення/аплікація

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток

Середня

група

№ 6

 

1. Природне довкілля

2. Ліплення

3. Музичний  калейдоскоп – 9.30

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір/економіка

(1р.в мес)

 + конструювання/аплікація

2.Фізичний розвиток – 9.00

1. Мовлення

2. Малювання

3. Музичний  калейдоскоп -9.30

 

1.Фізичний розвиток – 9.00

2. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

1. Літературна скринька/народознавство + декоративне малювання

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток

Середня

група

№ 5

1. Музичний  калейдоскоп – 9.00

2. Природне довкілля

3. Ліплення

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір +  /економіка (1р.в мес)

конструювання /аплікація

2. Фізичний розвиток – 10.00

1. Музичний  калейдоскоп – 9.00

2. Мовлення

3. Малювання

1. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

2. Фізичний розвиток – 10.00

1. Літературна скринька/народознавство + декоративне малювання

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток

Середня

група

№ 8

 1. Мовлення

2. Фізичний розвиток – 9.30

3. Ліплення

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір +  /економіка (1р.в мес)

2. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

3. Музичний  калейдоскоп – 10.00

1. Літературна скринька/народознавство + декоративне малювання

2. Фізичний розвиток – 9.30

1. Конструювання /аплікація

2. Музичний калейдоскоп – 10.00

1. Природне довкілля

2. Малювання

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток

Старша 

група

№ 7

1.  Природне довкілля

2. Малювання

3. Фізичний розвиток – 9.30

 

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір/економіка

2. Ознайомлення з соціумом

3. Музичний  калейдоскоп – 10.00

1. Мовлення

 (зв’язне  мовлення)

2. Народознавство +

декоративне малювання

 3. Фізичний розвиток – 9.30

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір + конструювання

/аплікація

2. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

3. Музичний калейдоскоп -10.00

1. Літературна скринька

2.  Ліплення

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток

Старша 

група

№ 4

1.Мовленнєвий розвиток(звукова культура, граматика) + підготовка руки до письма

2. Ознайомлення з соціумом

3. Фізичний розвиток – 10.00

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір/економіка

2 . Ліплення

3. Музичний калейдоскоп -9.30

1. Мовлення (зв’язне  мовлення)

2. Народознавство +

декоративне малювання

3. Фізичний розвиток – 10.00

 

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір + конструювання

/аплікація

2. Природне довкілля

3. Музичний калейдоскоп  – 10.00

1. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

2. Літературна скринька

3. Малювання

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток

Старша

група

№ 3

1. Фізичний розвиток – 9.00

2. Мовленнєвий розвиток(звукова культура, граматика) + підготовка руки до письма

3. Ознайомлення з соціумом

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір /економіка

2. Ліплення

3. Музичний калейдоскоп – 10.00

1. Фізичний розвиток  – 9.00

2. Мовлення (зв’язне  мовлення)

3.Народознавство +

декоративне малювання

 

1. Сенсорно-пізнавальний

 простір + конструювання/

аплікація

2. Природне довкілля

3. Музична діяльність – 9.30

1. Ознайомлення з соціумом (ОБЖД)

2. Літературна скринька

3. Малювання

ІІ пол. дня

Фізичний розвиток